YOUTUBE канали для вивчення англійської мови

YOUTUBE канали для вивчення англійської мови

Хочете, щоб вивчення англійської мови було легшим та простішим? Ви втомилися від заннять,але не хочете робити перерву у навчанні? Команда DS Global  підібрала для вас найкращі YOUTUBE канали для вивчення англійської мови. Вашій увазі пропонується ТОП 6  каналів, на яких кожен з вас почерпне багато цікавої інформації та прокачає вже давно відому.

 

Канали англійською мовою

 

engVid

 

engVid – це  не просто канал на ютуб, а це цілий великий сайт, на якому розташовано понад півтори тисяч відео-уроків з англійської! Відео для всіх рівнів англійської та мовних навичок, на всі можливі теми. Граматика, вимова, сленг, бізнес англійська, підготовка до всіх провідних міжнародних іспитів, ідіоми, словниковий запас … Справжній скарб для тих, хто вивчає англійську! Відео для сайту записують 10 викладачів, у кожного з них є свій окремий канал на ютуб. Фільтруйте заняття за рівнями й топіками, обирайте своїх улюблених викладачів! А вже на їхніх сторінках ви знайдете посилання на особисті канали та зможете підписатися, щоб не пропускати нові відео.

 

BBC Learning English

 

Це YouTube канал із вивчення англійської від британського медіа гіганта BBC для студентів із середнім і вище рівнем володіння мовою. Головна фішка каналу – у вивченні англійської на прикладах новин з ефірів BBC. Тут ви знайдете відео-уроки з граматики та правильного використанню англійських слів, поради та лайфхаки з навчання, наприклад, як легко запам’ятовувати нові слова, та, звісно, почуєте ту саму, британську вимову. Дізнайтеся, як говорити про тренди англійською, разом з BBC!

 

ETJ English

 

А ви знали, що є викладачі англійської, які вчать виключно секретам правильної вимови? Елліотт – якраз з таких викладачів. І якщо з вашою англійською все добре, але є питання до вимови, якщо ви давно шукаєте й не можете знайти курс, який допоможе вам її вдосконалити – його канал ідеально вам підійде! У своїх відео-уроках Елліотт розглядає як вимову в цілому, так і окремі звуки, особливо складні для людей, які говорять на інших мовах. А також популярні вирази серед нейтів спікерів та інші корисні фрази і слова для тих, хто вивчає англійську.

 

Канали російською мовою

 

Ирина ШИ

 

Ирина ШИ – уроки англійської від дуже енергійної дівчини для тих, хто не любить монотонності. Її заняття підходять новачкам і середнячкам. Вам ні в якому разі не стане нудно, якщо ви будете вивчати англійську мову разом з її відео-уроками. За допомогою її уроків, ви зможете зрозуміти різні граматичні нюанси англійської мови і не тільки! Окрім відео на ютуб, ця молода дівчина розробила свої курси та програму з вивчення англійської мови.

 

Инглиш Шоу

 

Автори каналу Інгліш Шоу підходять до своєї справи креативно та з гумором. Вони створили відмінний ресурс для тих, хто хоче зробити вивчення англійської мови більш приємним і простим. На каналі є розділи з відео для вивчення мови за фільмами і за піснями, а також граматичні заняття і експрес-уроки, які займають всього 60 секунд. У простому і зрозумілому форматі автори пояснюють досить складні мовні концепції і допомагають почерпнути якомога більше з перегляду відео англійською. Не дивно, адже англомовні фільми і пісні - це прекрасне джерело для освоєння сленгу і розширення словникового запасу!

 

Puzzle English

 

На каналі Puzzle English демонструються додаткові навчальні матеріали для однойменного навчального курсу, але їх цілком можна використовувати і в якості самостійного матеріалу. У роликах викладачі розбирають застосування різних ідіом, поведінку в реальних життєвих ситуаціях, цікаві приклади і незвичайні виключення з правил. Вам обов’язково сподобається відео з розбіром цікавих виразів з модних пісень, передач і серіалів.

YOUTUBE канали для вивчення англійської мови | DS Global

YOUTUBE канали для вивчення англійської мови ​ Хочете, щоб вивчення англійської мови було легшим та простішим? Ви втомилися від заннять,але не хочете